HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Seramiğe Down Eli

Kocaeli Üniversitesi Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu'nda ki etkinlikte +1 Fark ile Gölcük Down Sendromlular Derneği üyeleri ile Kocaeli Üniversitesi öğrencileri birçok seramik ürün ortaya çıkardı.

22 Haziran 2018 Saat: 09:30
Seramiğe Down Eli
Seramiğe Down Eli

Kocaeli Üniversitesi Toplumsal Sorumluluk Projesi dersi kapsamında +1 Fark ile Gölcük Down Sendromlular Derneği üyeleri, okul içerisinde yapılan etkinlikte seramik çamuru ile birçok ürün yaptı. Etkinliğe, Kocaeli Üniversitesi Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı ve El Sanatları Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Nermin Demirkol, Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İBBF) Uluslararası İlişkiler Ana Bilim Dalı Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Arda Ercan, + 1 Fark ile Gölcük Down Sendromlular Derneği Başkanı Belgin Abanoz ve +1 Fark ile Seramik Atölyesi ve okulun öğrencileri katılım gösterdi.

Birlikte Seramik Yaptılar

Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Toplumsal Sorumluluk Projesi Dersi Sorumlu Öğretim Üyesi Dr. Arda Ercan ve öğrencileri, + 1 Fark ile Gölcük Down Sendromlular Derneği Başkanı Belgin Abanoz ve down sendromlu çocuklar, Kocaeli Üniversitesi Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu'nun konuğu oldu. Etkinlik sırasında öğrenciler, dernek üyesi çocuklarla yakından ilgilendi ve hep birlikte seramik ürünler yaptı. Oluşturulan birbirinden harika seramikler, sonraki dönemde fırına girecek ve pişirilecek. Oluşturulan eserlerden bir seramik pano oluşturulacak ve bu pano, Kocaeli Üniversitesi İİBF'de sergilenecek.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
5 Ton Zayıfladılar, 5 Milyon Adımı Farkındalık İçin Attılar

5 Ton Zayıfladılar, 5 Milyon Adımı Farkındalık İçin Attılar

 

Eko Yaşam Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız